198, Dumers Lane, M26 2GF
Property data
- Sale history
-
Date Paid price Annual growth After inflation Jun 2004 £79,950 916.5% 890.6% Mar 2004 £40,000 2.8% 1.4% May 2000 £36,000 50.0% 47.4% Aug 1999 £27,000 na na - Bedrooms
- 2
- Type
- Terrace
- Council tax band
- A