13, Olympic Way, SO50 8PJ
Property data
- Sale history
-
Price Date Annual growth After inflation Today's value £112,000 Apr 2005 5.8% 4.2% £145,279 £99,950 Apr 2003 23.0% 21.3% £140,350 £43,750 Apr 1999 7.6% 5.2% £135,589 £35,000 Mar 1996 na na £148,112 - Bedrooms
- 1
- Type
- Flat
- Council tax band
- A