33, Hebron Way, NE23 6AF
Property data
- Sale history
-
Price Date Annual growth After inflation Today's value £73,500 Aug 2003 31.5% 30.1% £135,792 £38,950 May 2001 9.4% 7.4% £128,088 £34,000 Oct 1999 na na £120,461 £33,500 Oct 1999 6.3% 4.6% £109,157 £28,950 Jun 1997 na na £114,188 - Bedrooms
- 2
- Type
- Semi-detached
- Council tax band
- A